Architektura i budownictwo - płyty balkonowe,warstwowe i dekoracyjne

Lekkie płyty balkonowe o nośności minimum 5 kN/m2 przeznaczone dla systemów balkonów wiszących oraz na słupach. Płyty te charakteryzują się doskonałą wytrzymałością na zginanie , są trudno palne ( ponieważ wszystkie elementy są wykonane z metalu - nie posiadają speinionego rdzenia ) estetyczne , gotowe do montażu, lekkie ( ok. 23 kG/m2 ) mają różne nawierzchnie anty poślizgowe, mogą być ocieplane. Całkowicie odporne na warunki atmosferyczne. Dowolne rozmiary. Grubość płyt zależy od wielkości powierzchni 40-100mm. Są łatwe w montażu, nie nasiąkają wodą, mogą mieć różne kolory zarówno cześci spodniej jak i nawierzchni. Szybka dostawa i przystępne ceny, wszystkie materiały mają stosowne certyfikaty !!!!

Płyty wykonujemy indywidualnie na życzenie klienta, dostosowując ich charakterystykę do wielkości balkonu.

Płyty balkonowe mają rónież inne zastosowania w transporcie, przemyśle itp.

Lekkie płyty warstwowe na elewacje , zadaszenia, ścianki , ogrodzenia , fronty do balkonów, to cała gama płyt o różnych rdzeniach ; spienionych ,poliwęglanowych, polipropylenowych , aluminiowych. Płyty te z różną kombinacją rdzenia i poszycia mogą być stosowane w budownictwie jako lekkie i sztywne materiały ,które ograniczają podkonstrukcję. Duże formaty dają nowe możliwości w projektowaniu. Mamy w ofercie płyty nieprzezierne z poszyciem GFK, PVC, Aluminium oraz specjalne płyty dekoracyjne transparentne o bardzo bogatej gamie kolorystycznej i ciekawej formule rdzenia. Płyty nieprzezierne są ogólnie znane jednak nasze wyróżniają się wysoką jakością ,szczególnie te z rdzeniem polipropylenowym o kształcie hexagonalnym.

Płyty transparentne są nowością na naszym rynku. Efekt trójwymiarowy jaki osiągneliśmy jest bardzo oryginalny i efektowny. Duża sztywność , odporność na UV i niekorzystne warunki atmosferyczne , różne formaty , bogata kolorystyka to tylko niektóre z zalet tych płyt. Płyty transparentne posiadają niespotykane dotąd właściwości optyczne. Dzięki grze światła przechodzącego przez nasze płyty oferujemy materiał jakiego dotąd nie było. Nasze płyty można giąć w łuki pomimo tego ,że są to kompozyty. Zastosowanie płyty jest bardzo szerokie od ścian osłonowych, zadaszeń, elewacji, żaluzji słonecznych, ogrodzeń, poprzez ścianki działowe, rozdzielające, drzwi, różne przegrody , półki, regały ,meble, sufity , podłogi oraz wiele innych.

 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest panel akustyczny, który jest przeźroczysty, może być gięty w łuki. Pochłania do 70% dzwięków !!! Wykonujemy na nich również nadruki kolorowe dzięki czemu nie jest postrzegany jako element akustyczny. Można go równiez podświetlać na całej powierzchni.

Mamy w ofercie panel podłogowy wykonany w całości z poliwęglanu ( rdzeń plus poszycie ) o bardzo dużej nośności ( do 1000 kG/m2) z nawierzchnią antypoślizgową. Jest on również przeźroczysty. Jest odoskonałym produktem na podświetlane podłogi o niepowtarzalnym kształcie rdzenia.

Płyty oferujemy w olbrzymiej ilości kolorów , nawierzchniach błyszczących , matowych , różnych wielkościach i kształtach rdzenia. Zamykamy krawędzie płyt tym samym materiałem co poszycie. Na życzenie wypełniamy wolną przestrzeń w rdzeniu innym materiałem np. ziarnkami od kawy.

Nasza oferta obejmuje równiez mocowania ,łączenia, podświetlania, rozwiązania technologiczne.

Płyty nieprzezierne oferujemy z rdzeniem spienionym z twardej pianki , rdzeniem polipropylenowym o kształcie hexagonalnym, rdzeniem aluminiowym o kształcie hexagonalnym. Płyty te mogą miec różne poszycia ,różnego rodzaju GFK ( rózne grubości i rózna jakość powierzchni ) , PVC, aluminium. Oferujemy różne grubości od 10-100 mm , różne formaty ( nawet do 2,9 x 14 m !!! ) Płyty o nawierzchniach z tworzyw sztucznych są w kolorze białym , natomiast aluminium może być lakierowane na dowolne kolory, lub oksydowane. Płyty nieprzezierne mają zastosowanie w budownictwie jako różnego rodzaju elementy elewacji, zadaszeń, osłon, itp. Mają rónież zastosowanie we wnętrzach jako przegrody, ścianki, drzwi. Mają bardzo dobry współczynnik ciężaru do sztywności.

 

 

Jeżeli masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie
wypełnij nasz formularz kontaktowy
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
Przepisz wynik działania: 8 + 7 =
Treść wiadomości:
Devilart: strony internetowe dla firm.